Інформація про доставку в інтернет-магазині флористики Fast Flowers
+38 (098) 571-92-99 Зворотній дзвінок
Кошик покупок (0)
Ваша корзина порожня!

інформація про доставку

Fast Flowers - це зручний інтернет-магазин квітів зі своєю кур'єрською службою доставки, яка гарантує доставку замовлення точно в строк і саме того, що Ви замовили. Якщо Ви цінуєте свій час, то Ви можете з упевненістю довірити оформлення і доставку квітів професіоналам нашої компанії.


Наші переваги:

  • ми працюємо без вихідних і цілодобово;
  • доставляємо квіти по всіх великих містах України;
  • доставка день в день;
  • доставка протягом 2-3 часв
  • можна привітати людини, при цьому залишитися інкогніто;
  • ми повідомляємо Вам по телефону або email про факт доставки;
  • нам довіряє більше 4500 тисяч клієнтів;
  • допомога нашого оператора онлайн.

Якщо Ви попередньо в повній вартості оплачуєте замовлення, то можете замовити доставку квітів за адресою для людини якого плануєте привітати. В цьому випадку, одержувач тільки розписується про отримання і нічого не платить, а Ви можете за бажанням отримати фото доставки. Другий варіант - Ви оплачуєте попередньо не менше 20% вартості замовлення, а решту 80% при отриманні. В даному випадку замовлення доставляється Вам, тому що потрібно повністю оплатити замовлення.

Умови доставки:

Для гарантованого отримання квітів в термін замовлення необхідно сформувати і оплатити мінімум за 2-3 години до необхідного часу. Перед кожним замовленням бажано зв'язуватися з оператором.


Необхідно залишити номер телефону одержувача (Ваш або того, кому відправляєте), щоб в разі його відсутності в зазначеному місці в зазначений час ми могли з ним зв'язатися. Так само ми можемо залишити букет сусідам, родичам або консьєржа, наприклад, якщо одержувача немає на місці. Якщо ніяк не вдалося здійснити вручення букета або організувати його передачу, ми здійснимо повторну доставку, але вже за додаткову вартість, рівну початкової вартості доставки. Повторно букет може бути доставлений в перебігу 24 годин з моменту першої доставки. При повторному факт зриву доставки з вини одержувача, замовлення вважається виконаним і в третій раз не доставляється. Наші співробітники зроблять все максимально можливе, що залежить від них, щоб доставлений букет знайшов свого одержувача.


У святкові дні (наприклад, такі як 8 березня, 14 лютого, 1 вересня і ін.), Коли найбільший пік замовлень, доставку квітів ми здійснюємо протягом дня, попередньо погодивши час з Вами по телефону. Квіти це сезонний товар, який налічує безліч кольорів і відтінків, тому можливі деякі відмінності в кольорі навіть в одному і тому ж букеті. Якщо якогось певного сорту або кольору на момент доставки немає, наша компанія має право замінити товар на аналогічний тієї ж якості або якості вище, наприклад світло-червону троянду замінити на червону.Якщо одержувач відсутній в вказане відправником час і номер телефону одержувача не зазначено або не відповідає / вимкнений, а замовник не відповідає на дзвінки і листи, то вартість повторної доставки оплачується окремо і коштує 150 грн.